ESSENS MONOLAURIN PREMIUM - DOPLNĚK STRAVY 60 KAPSLÍ + ROUŠKA A diagnostika těla InBody230 

Zbývá: 4h 55m 45s
10 zákazníků

799

Koupit
Původně: 1199 Kč Sleva 33 %
Ušetříte: 400 Kč
33%
1

O slevě

Novinka na trhu !!!

ESSENS MONOLAURIN PREMIUM - doplněk stravy cena 700,-Kč + ROUŠKA a diagnostika InBody230

ESSENS Monolaurin Premium i díky vitaminu A:

 • přispívá k normální funkci imunitního systému a sliznic
 • kombinace aktivních složek napomáhá k obranyschopnosti organismu oslabeného vlivem virových infekcí
 • podporuje zdravou rovnováhu střevních bakterií
 • pomáhá odstranit nepřátelské patogeny z těla (viry, bakterie, kvasinky, plísně, houby)
 • patentovaná technologie zpracování zajišťuje maximální účinnost v organismu, a tím pádem i velmi silný antivirový efekt
 • je přínosný při běžném nachlazením a bojuje proti symptomům chřipky
 • má pozitivní vliv na herpesová onemocnění, bakteriální infekce, jako jsou stafylokokové a plísňové infekce
 • působí pozitivně na chronický únavový syndrom (CFS) 
 • Vitamin A má pozitivní vliv na imunitní systém, chrání buňky před oxidativním stresem. Rovněž zajišťuje správný růst, vývoj, kvalitu a funkčnost sliznic, kostí a krvetvorby
 • obsah 60 kapslí

 

 • POŠTOVNÉ ZDARMA, nebo k osobnímu vyzvednutí po dohodě ve Studiu estetiky a korektivní péče

+ dárek rouška a

 

Diagnostika InBody 230, v ceně 499,-Kč jako dárek od Studia estetiky a korektivní péče v této težké době za 99,-Kč.

 • vhodné při redukčních dietách
 • nutné pro přesné měření ubytku tuků a vody při a po ošetření krýolipolýzou, laserovou lipolýzou, kavitaci atd
 • nastartování nového životního stylu
 • Informace zjištěné pomocí InBody 230 lidé všech věkových kategorií.

 • InBody dokáže správně změřit i děti, starší jedince, sportovce a velmi obézní lidi

 • Cené vodítko na vaší cestě ke zdravému způsobu života.

 • Po úrazu, či vrcholoví sportovci, jimž mohou být užitečné zvláště informace o rozložení svalů a tuku a vzájemné vyváženosti jednotlivých částí těla

 • Zjistíte, s jakou efektivitou pracuje váš metabolismus a tudíž si budete moci odvodit, jak si do budoucna počínat při jídelních zvyklostech a pohybové aktivitě

 • Procento tělesné vody vám zase řekne, zda náhodou netrpíte spíše otoky, než „kily navíc“ nebo zda vašemu tělu naopak tělesná voda chybí, například z důvodu nedostatečného pitného režimu.

Podmínky slevy

Vzhledem k vládnímu omezení a nouzovému stavu, Vám ESSENS MONOLAURIN PREMIUM v případě zájmu odešleme obratem na Vaši adresu, a měření InBody 230 můžete využít do konce 2020!!!  Poté tedy po zakoupení a obdržení voucheru prosíme o zaslání čísla zakoupeného voucheru na email:extreme-eshop@email.cz 

společně S VAŠÍM JMÉNEM A DORUČOVACÍ ADRESOU.

 

V případě zájmu uveďte pro doručovatele zásilky Vaše telefonní číslo.

 

POŠTOVNÉ JE ZDARMA!

 

Kontakt na prodejce:

V případě dotazu nás kontaktujte emailem : extreme-eshop@email.cz, nebo tel 777123456.

Podrobnosti Slevy

Převratný doplněk stravy ESSENS Monolaurin Premium obsahuje účinné látky ve vhodném poměru glyceryl laurát a lauryl sacharát a díky obsahu vitaminu A přispívá k normální funkci imunitního systému a sliznic. Kombinace aktivních složek napomáhá k obranyschopnosti organismu oslabeného vlivem virových infekcí.

Klinické testy nyní probíhají i v zahraničí, zde je jeden z příkladů:
 
 

Za vývojem i výrobou stojí ESSENS Vědecká rada, tým odborníků a farmaceutů, jež se ve svém oboru pohybují již mnoho let. Doplněk stravy byl vyvinut a je vyráběn pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění pravidel a norem EU. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Nejsou použity suroviny připravené chemickou cestou ani konzervační látky, stabilizátory či barviva. Výrobek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu a je vhodný i pro vegany.

Co je to Monolaurin? Čistý lipidový extrakt, který se přirozeně vyskytuje v kokosovém oleji, ale je zastoupen i v mateřském mléce. Pro své přínosné vlastnosti na imunitní systém byl předmětem mnoha vědeckých výzkumů. Má prokázané antibakteriální, antimikrobiální, a především antivirové účinky. Studie dokazují, že monolaurin napadá ochranný obal virů, čímž dochází k jejich rozpadu. Monolaurin byl testován na bakterie E. coli, kvasinky, včetně Candida albicans, Helicobacter pylori (H. pylori), Giardia lamblia, Staphylococcus aureus (Staph) a také lidské koronaviry, a to s velmi pozitivními účinky. Studie dále prokázaly, že na monolaurin doposud nevznikla rezistence, díky čemuž je neustále účinný pro každého. 

Čím je ESSENS Monolaurin Premium jedinečný? Doplněk stravy byl vyroben na základě jedinečné technologie zpracování, která zajišťuje lepší absorpci látky do organismu. V těle tak dochází k maximální účinnosti, a tím pádem i velmi silnému antivirovému efektu. Ojedinělý způsob formy monolaurinu je chráněn tzv. malým patentem, Užitným vzorem č. 33 526, registrovaným na Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky ze dne 3. 9. 2019 a byl výhradně aplikován pouze na produktu ESSENS. 

Vitamin A má pozitivní vliv na imunitní systém, chrání buňky před oxidativním stresem. Rovněž zajišťuje správný růst, vývoj, kvalitu a funkčnost sliznic, kostí a krvetvorby. 

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně. Ráno a večer před jídlem zapijte dostatečným množstvím tekutin. Při těžkých stavech doporučujeme kombinaci s dalšími doplňky stravy ESSENS. 

Složení: glyceryl laurát, lauryl sacharát, vitamin A (retinol acetát), plnivo (sorbitol), regulátor kyselosti (kyselina aminooctová, kyselina mléčná, mléčnan vápenatý), obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý). 

Výživové hodnoty v 1 kapsli: Energetická hodnota 1,8 Kcal (7,5 KJ); tuky 0,35 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,35 g; sacharidy 0,001 g, z toho cukry 0 g; bílkoviny 0 g; vláknina 0,1 g; sůl 0 g. 

Obsah účinných látek v 1 kapsli: Glyceryl laurát 346 mg, Lauryl sacharát 2 mg, Vitamin A (retinol acetát) 0,4 mg / 100 % referenční hodnota příjmu. 

Upozornění pro užívání: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám.

Milí zákazníci, díky nařízení EU č.1169/2011 není možné uvádět u výrobků léčebná tvrzení ani na ně jakkoli odkazovat. Z tohoto důvodu jsme nuceni odstranit doporučení produktů vhodné k léčbě jednotlivých potíží. Můžeme použít pouze tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní nemoci.

 

Diagnostika těla InBody230

 

Jak vypadá naše tělo navenek, to každý dobře víme. Většina z nás věnuje svému vzhledu náležitou pozornost, často až nepřiměřenou. Přitom je pro náš život a zdraví mnohonásobně důležitější právě to, co se skrývá a děje pod povrchem. Pokud se zajímáte o své zdraví a kondici, je možné, že jste se již setkali s některým ze starších přístrojů, určených k analýze tělesného složení.

Představujeme vám jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla - InBody 230.

 

 

Co vše je možné změřit pomocí InBody?

 1. URČENÍ OBEZITY
  Přístroj vás zváží a z vámi zadané výšky, věku a pohlaví vypočte:
  1. BMI (Body Mass Index ): jeho hodnota ukazuje, zda je vaše hmotnost přiměřená k výšce vašeho těla a věku (avšak tento parametr není vhodný pro všechny osoby, mnohem důležitější je znát poměr tukové hmoty ku hmotě aktivní neboli svalové a také obsah vody v těle).
  2. Procento tělesného tuku (PBF): množství vašeho celkového tuku - podkožního i meziorgánového v procentech.
  3. Poměr objemu boků a pasu (WHR): hodnotí riziko spojené s rozložením tuku nacházejícím se v centrální části těla, které je spojené zejména s kardiovaskulárními chorobami. Tento poměr nám pomáhá osoby rozdělit na osoby s postavou typu „jablíčko“ či „hruštička“.
  4. Minimální kalorická potřeba těla (BMR): množství energie v kaloriích, které vaše tělo potřebuje každých 24 hodin pro pouhé zajištění základních životních funkcí jako je dýchání nebo oběh krve (tzn. není zde započtená energie potřebná na vykonávání ostatních aktivit, jako je chůze, hovor, sport…) Hodnota bazálního metabolismu u zdravého člověka tvoří kolem 70% celkové energetické potřeby a stoupá s množstvím svalové tkáně. Funguje to tedy tak, že čím více aktivní svalové hmoty máte, tím lépe vaše tělo spotřebovává energii přijatou potravou.

 

Složení těla

Dozvíte se, kolik kilogramů z vaší celkové hmotnosti tvoří svalová tkáň, kolik tuková tkáň a jakou hmotnost vašeho těla tvoří voda. Vedle každé hodnoty je zobrazen i referenční interval (neboli rozmezí, ve kterém by se měla konkrétně vaše hodnota nacházet) pro každou veličinu, s ohledem na vaše tělesné parametry.

 1. ROZLOŽENÍ SVALŮ A TUKŮ V TĚLE včetně končetin
  Získáte informace o tom, jakým množstvím v kilogramech svalů a tuku jsou tvořeny jednotlivé části vašeho těla. Konkrétně je tělo během měření rozděleno na jednotlivě měřené a hodnocené oddíly, kterými jsou trup, pravá a levá, horní a dolní končetina. Zjistíte tedy, zda jsou vaše končetiny a horní i dolní oddíl těla rovnoměrně zformovány.
  Přístroj navíc vyhodnotí, kolik kilogramů svalů a tuku by pro vás bylo vhodné celkově přibrat či naopak zredukovat.
 2. NAVRHNUTÍ POHYBOVÉHO PLÁNU
  Analýza také poskytne výčet nejrůznějších sportů s přesným výpočtem spotřebované enegie za jednotku času přímo na konkrétní osobu. Jelikož množství spotřebované energie se liší od jednotlivce. Neboli laicky – každý bude spalovat různé množství energie, ačkoliv jde o ten samý sport.
 3. ZHODNOCENÍ VAŠEHO TĚLESNÉHO SLOŽENÍ
  I sám přístroj Vám poskytne na základě zjištěných výsledků komentář a následné doporučení.
  Mimo tento výstup Vám však poskytne výživový terapeut odborný výklad a detailní vysvětlení všech údajů včetně doporučení týkající se stravovacích návyků a pohybové aktivity.

 

 

K ČEMU VÁM BUDE TAKOVÁ ANALÝZA DOBRÁ?

Informace zjištěné pomocí InBody ocení lidé všech věkových kategorií. InBody dokáže správně změřit i děti, starší jedince, sportovce a velmi obézní lidi, což u dřívějších přístrojů nebylo možné. Ať už vedete zdravý životní styl a chcete se jen ujistit, že je vše tak, jak má být, nebo jste se právě rozhodli začít pracovat na své kondici a vizáži, výsledky získané pomocí InBody vám budou cenným vodítkem na vaší cestě ke zdravému způsobu života. InBody ocení též lidé po úrazu či vrcholoví sportovci, jimž mohou být užitečné zvláště informace o rozložení svalů a tuku a vzájemné vyváženosti jednotlivých částí těla. Zjistíte, s jakou efektivitou pracuje váš metabolismus a tudíž si budete moci odvodit, jak si do budoucna počínat při jídelních zvyklostech a pohybové aktivitě. Procento tělesné vody vám zase řekne, zda náhodou netrpíte spíše otoky, než „kily navíc“ nebo zda vašemu tělu naopak tělesná voda chybí, například z důvodu nedostatečného pitného režimu.

Velmi vhodné je tento přístroj využít také u osob, u kterých máme podezření

 • na otoky (neboli edémy)
 • poruchy příjmu potravy
 • osteoporózu
 • svalovou dysbalanci

Existuje nějaké omezení?

 

Osoby mající kardiostimulátor nemohu analýzu přístrojem InBody podstoupit.

 

NA JAKÉM PRINCIPU PŘÍSTROJ FUNGUJE?

InBody využívá nejnovější technologii DSM-BIA (přímo rozdělující více-frekvenční bioelektrická impedanční analýza). Jedná se „vylepšenou“ technologii bioelektrické impedanční analýzy (BIA) Ta funguje na principu rozdílného šíření elektrického proudu nízké intenzity v různých biologických strukturách (aktivní svalová tkáň se tedy díky vysokému obsahu vody chová jako dobrý vodič, tuková tkáň je naopak izolátorem). Podstatou DSM- BIA je to, že na rozdíl od předchozí technologie měří tělo ne jako „jeden válec“, ale roděluje ho na pět měřených oddílů, což umožňuje mnohem přesnější výsledky měření a širší využití přístroje u různých typů lidí. Další rozdíl je ve frekvenci použitého elektrického proudu. Zatímco BIA používá proudu o jednotné frekvenci 50 kHz, DSM-BIA pracuje s více frekvenčním proudem. Díky tomu je možné změřit i takové parametry, jako je vnitrobuněčná a mimobuněčná voda, jelikož proudy o vyšší intenzitě, se kterými DSM-BIA též pracuje, umožňují proniknout i skrz buněčné membrány.

JAK PROBÍHÁ MĚŘENÍ?

Měření pomocí InBody je velmi rychlé, jednoduché a nebolí. Stačí, aby analyzované osoba byla naboso (nemusí se vyslékat), stoupla si na určené místo na přístroji, uchopila dvě sondy, pravou i levou rukou a po zadání výšky, věku a pohlaví vydržela půl minuty takto stát. Po tomto čase InBody přísroj vyhodnotí přehledně všechny uvedené hodnoty.

Otázky a Odpovědi pro tuto Slevu

EXTREME eSHOP