O slevě

 • Slevu si pro vás připravilo studio EXTREME. Jedná se o příjemné centrum, s možností parkování, kvalitním přístupem od zdravotnicky certifikovaného personálu v pěkném prostředí.

 • Sleva se vztahuje na 10 vstupů po 30 minutách cvičení.

 • Výběr strojů stepper, nebo bežecký pás..

 • Jedna z nejúčinnějších metod spalování tuků.

 • Hubnete pomocí vlastního pohybu, infračerveného záření, aromaterapie a světelného záření.

 • Perfektně formuje postavu, odstraňuje tuky, zlepšuje krevní a lymfatický oběh a odstraňuje toxiny z těla.

Podmínky slevy

 • Platnost voucheru do 30.6.2021

 • Otevírací doba Po - pa 8-20, so - ne 10-18

 • Počet kuponů na osobu: Neomezeně

 • Maximální počet kuponů: Neomezeně

 • Počet poukazů na osobu není omezen!

 • Termín návštěvy si zarezervujte předem na tel. 775 727 645. 

Podrobnosti Slevy

Redukce hmotnosti, formování postavy a přiblížení se tak ideálu krásy. Nebo jenom udržení dobrého zdravotního stavu a udržet si dobrý pocti z toho, že pro sebe něco dělám. Ano, to je důvod, proč lidé cvičí a snaží si hlídat svou hmotnost. Ovšem ne všechny techniky jsou tak účinné a jsme nuceni zkoušet mnohé, abychom si svou vysněnou postavu udrželi a získali.

 

 

Studio Extreme přináší jednu velkou novinku. Jedna se o Vacu Activ. Na základě vlastního pohybu, infračerveného záření, aromaterapie a světelné energie je zde možnost vytvořit si svou vysněnou ideální postavu. Jedná se o novinku, která se u nás ani neohřála. Je známa nově a je dovozena z moderních veletrhů o zdravém životním stylu. Samozřejmě technologie je patentována a na techniku je kladen ten nejvyšší nárok, záruka kvality a hlavně funkčnosti je zaručena.

 

 

Vacu Active je nápomocen při řadě dalších věcí, než je jen formování postavy. Spaluje tuky, zlepšuje lymfatický a oběhový systém, odstraňuje celulitidu, zlepšuje fyzickou kondici, řeší i některé kožní potíže pomocí infračervených paprsků, detoxikuje organismus, zpožďuje proces stárnutí pokožky anebo revitalizuje kardiovaskulární systém.

 

 

Jak takové cvičení vlastně probíhá? Jedná se o cvičení formou běžeckého pásu. Zároveň jste utěsněni (problémové partie) v komoře, kde je zvýšena teplota, působí zde i infračervené záření. Odplavují se škodliviny z těla a spaluje se tuk.

V naší nabídce je pro vás připraveno 10 vstupů po 30 minutách za tuto jedinečnou cenu – tedy 590 Kč! Původní cena je 2 800 Kč! Jedná se o velmi výhodnou nabídku, která vám zaručí, že změny na vašem těle poznáte. Přeci jen 10 vstupů po 30 minutách není málo.

 

Co na sebe? Doporučují se leginy (kvůli nadměrnému pocení), bavlněné triko a přibalit si ručník. Studio EXTREME je opravdovým specialistou na neinvazivní zákroky a ošetření v celé České republice, tudíž záruka spokojenosti je zaručena.

Studio eXtreme Body

V Hůrkách 21, Praha 5
(v bezprostřední blízkosti metra Hůrka) 
Tel.: +420 775 727 645

www.studio-extreme.cz

Otevírací doba:
Po - Pá: 08:00 - 20:00 hod.
Ne: 10:00 - 18:00 hod.

OBJEDNÁVKY POUZE
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK
OD 10:00 DO 16:00

Výborná dostupnost z celé Prahy i okolí:
- 10 minut z centra města
- metro a bus Hůrka
- bezproblémové parkování

 


Zvětšit mapu