Je nám líto, ale tato sleva už skončila.
Nepropásněte další Slevy, Přihlašte se k odběru novinek:   
Zavřít

O slevě

AsklepioSlim neinvazivní liposukce ultrazvukem jedné oblasti (orientačně do průměru 30 cm, např. břicho), nebo dvou párových oblastí (každá cca 15-20 cm v průměru, např. boky nebo bedra)

Jediné ošetření s duo efektem trvalého odbourání tuku a odstranění povadlé kůže i celulitidy.

Konzultace a měření tukové vrstvy v ceně

Doba ošetření 90 - 120 minut dle ošetřované plochy

Krásně tvarovaná postava

Rychlé a komfortní odbourání tuku z problémových partií

Trvalý efekt odstranění tukových buněk 

Nenáročný zákrok s dobrým pozákrokovým průběhem

Skvělá pomoc při formování postavy i sebevědomí

Možnost lokálního znecitlivění ošetřované partie

Zákrok provádí výhradně certifikovaný zdravotnický personál

 

 

Podmínky slevy

  • Platnost poukazu do 30.06.2022
  • Počet poukazů na osobu není omezen!
  • Otevírací doba: Po-Pá: 8.00-20.00, So-Ne: 10.00-18.00.
  • Podrobnější dotazy k proceduře směřujte na tel. 777 123 456
  • Termín návštěvy si zarezervujte předem na tel. 777 123 456.
  • Zrušení termínu minimálně 24 hodin před domluveným termínem. Minimální doba objednání: 14 dní před koncem platnosti poukazu.

Podrobnosti Slevy

           AsklepioSlim neinvazivní liposukce ultrazvukem je nekrvavé a bezbolestné odstranění nadbytečné tukové tkáně v podkoží lékařským vysokovýkonným ultrazvukovým přístrojem. Oproti klasické liposukci působí selektivně pouze na nežádoucí tukové buňky, přičemž nervová zakončení a cévy zůstávají nepoškozeny. Výsledkem je minimální bolestivost v průběhu zákroku, minimální výskyt modřin a téměř okamžité zapojení zpět do běžných aktivit. Nesmírnou výhodou je i následné vypnutí pokožky v ošetřovaném místě, jelikož zároveň dochází k stimulaci kolagenových vláken, a tím i vypnutí a omlazení pokožky v místě ošetření.

 

 

 

         

 

        Laserová liposukce AsklepioSlim je nejmodernější a nejšetrnější ambulantní a bezbolestnou technikou permanentního odstranění nahromaděného podkožního tuku z těch oblastí, z nichž tukové polštáře nelze odstranit ani cvičením či dietami. Hlavní výhodou této liposukce s funkcí fokusového ultrazvuku je to, že dokáže při minimální invazivnosti bez nutnosti narkózy a hospitalizace odstranit nejen jakékoli množství přebytečného tuku v rámci jednoho zákroku, ale zároveň také kůži očetřené oblasti efektivně stáhnout, vypnout a navrátit jí její elasticitu.  V návaznosti na tyto výhody odstraňuje tato unikátní liposukce AsklepioSlim oblasti nohou a hýždí také celulitidu. Výsledek je trvalý a hlavně jednoznačně viditelný

 

 

 

 

Jak ultrazvuková liposukce Asklepioslim proměňuje váš vzhled

 

Během neinvazivní ultrazvukové liposukce nedochází k porušení kůže. Cílenými (tzn. fokusovanými) ultrazvukovými vlnami jsou zásobní tukové buňky definitivně rozbity v hloubce 1 - 2 cm pod kožním povrchem při jednorázovém ošetření. Na stejném principu pracují přístroje urologů určené k rozdrcení některých typů močových kamenů. Terminologicky přesnější než liposukce a lipolýza by byl proto pojem lipotrypse (veřejností je však dosud preferován termín liposukce).

 

 

Dále působením fokusového ultrazvuku dojde v místě ošetřeného podkoží k vytvoření husté 3D matrice koagulačních bodů, které vyvolají postupné zpevňování podpůrné tkáně. Ve vašem podkoží se totiž začne tvořit kolagen, díky kterému se bude vaše pleť sama postupně vypínat. Ošetření je k vašemu organismu šetrné, a tak se provádí pouze ambulantně, tedy bez nutnosti hospitalizace.

 

 

 

Výhody ASKLEPIOSLIM

 

Tuk se odbourává pouze v oblastech, kde je pro klienta nežádoucí (neinvazivní liposukcí získá tělo souměrné tvary).

 

Časově nenáročný výkon, bez nutnosti pobytu v nemocnici,

není zapotřebí chirurgických nástrojů (bez jehel a skalpelu).

 

Nedochází ke krvácení, nevznikají modřiny, nerovnosti a jizvy,

ošetření je minimálně bolestivé, není třeba místní ani celkové anestézie (“narkózy”).

 

Po ultrazvukové lipolýze AsklepioSlim není nutné nosit speciální stahovací prádlo, není tak omezena hygiena a ušetříte za jeho výrobu.

  

Úbytek tukových buněk v ošetřené oblasti je trvalý, nové se zde již nevytvoří.

 

Neinvazivní liposukce ultrazvukem přináší jen minimální zdravotní rizika (nutné je vyloučit pouze klienty s těžkou poruchou jater, s kardiostimulátorem, se špatně léčenou cukrovkou aj. metabolickými poruchami).

 

Není nutná žádná speciální příprava, jen dvanáct hodin před neinvazivní ultrazvukovou liposukcí není vhodné protírat kůži pleťovým mlékem ani krémem. 

 

V den ošetření AsklepioSlim je nutné v dané oblasti odstranit všechny přítomné chloupky.

 

 

 

 

 

 

Na bolest zapomeňteČasté dotazy klientů směřují také na bolestivost a nebezpečnost ošetření. Při ošetření se mohou dostavovat nepříjemné pocity. Ty jsou ale dokladem správného zacílení ultrazvuku a jeho aktuálnímu působení ve spodní vrstvě vaší pokožky. Tyto pocity minimalizujeme na základě domluvy znecitlivěním oštřované oblasti před zákrokem. Ultrazvuk obecně je metoda, kterou lékaři používají 50 let, a je tedy dostatečně prověřená.


Působení: termální koagulace na SMAS (povrchový svalový aponeurální systém), fascii, hlubokou dermis a podkožní vazivovou tkáň s gradujícím výsledkem v napnutí pokožky a její rejuvenaci.

Dvojitý efekt - odstranění tukových buněk a regenerace kolagenu a kontrakce SMAS při jednotlivém ošetření

Po liposukci ultrazvukem  AsklepioSlim je uvolněný zásobní tuk přirozenou cestou postupně dopraven mízními cévami do krevního oběhu, následně zpracován játry a využit jako přirozený zdroj energie pro látkovou výměnu. Tento proces trvá celkem 2-3 týdny od jednorázové neinvazivní ultrazvukové liposukce. 

 

Pozor: uvolněný zásobní tuk se opravdu nevylučuje (!!!) z těla ven močí ani jiným způsobem, fyziologicky to rozhodně není možné a medicínsky je to úplný nesmysl. Obsah rozbitých tukových buněk se musí "spálit" v procesech látkové výměny. Po liposukci ultrazvukem je proto nutné na 3 týdny omezit jídla s vysokým obsahem tuku a s vysokou kalorickou hodnotou, vhodná je i lehká aerobní tělesná zátěž (zásobní tuk uvolněný ultrazvukovou lipolýzou se musí zmetabolizovat). Neinvazivní liposukce neslouží k léčbě obezity, velmi účinně však tvaruje postavu (body contouring). Ovlivňuje tukové polštáře tam, kde přirozené metody selhávají a nevedou k odstranění lokalizovaného nahromadění tuku.

AsklepioSlim neinvazivní liposukce ultrazvukem jedné oblasti (orientačně do průměru 30 cm, např. břicho) nebo dvou párových oblastí (každá cca 15-20 cm v průměru, např. boky nebo bedra)

 

Kontraindikace

 

 

Aktivní implantáty, jako jsou srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče, diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce; a imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotěnství a kojící klientky. Dále tetování v oblasti ošetření

Otázky a Odpovědi pro tuto Slevu

Studio eXtreme

V Hůrkách 15, Praha 5
(v bezprostřední blízkosti metra Hůrka)
Tel.: +420 777 123 456

www.studio-extreme.cz

Otevírací doba:
Po - Pá: 08:00 - 20:00 hod.
Ne: 10:00 - 18:00 hod.

Rezervace termínu POUZE
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK
OD 10:00 DO 16:00

Výborná dostupnost z celé Prahy i okolí:
- 10 minut z centra města
- metro a bus Hůrka
- bezproblémové parkování 


Zvětšit mapu